Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 1:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Vladimír
Datum: 31.7.2016 18:52
Neaktuální informace

Dobrý den pane Kuklo,
na jízdních řádech je odkaz na tyto www stránky, kde mají být další informace k lince. V oddílu Linková doprava těchto stránek, jsou však linky, které zřejmě už nejezdíte a ty které jezdíte tam uvedeny buď vůbec nejsou, nebo jsou údaje u nich zastaralé (jízdní řády stoprocentně a ceníky možná taky). Byl by velký problém uvést to do aktuálního stavu - zvlášť když na tyhle stránky všude odkazujete? Jediné, co je tu skutečně aktuální, je tak asi tato diskuzní stránka...
Jméno: acemaxscare.com
Datum: 22.7.2016 07:52
Obat herbal Chikungunya

mohon kunjungannya http://acemaxscare.com/, Wow Ini baru informasi yang sangat menarik, sungguh beruntung aku ada disini http://goo.gl/T2n5cY | http://goo.gl/0NdRGg | http://acemaxscare.com/obat-herbal-chikungunya/
Jméno: acemaxscare.com
Datum: 22.7.2016 07:47
Obat herbal Chikungunya

mohon kunjungannya http://acemaxscare.com/, Wow Ini baru informasi yang sangat menarik, sungguh beruntung aku ada disini http://goo.gl/T2n5cY | http://goo.gl/0NdRGg | http://acemaxscare.com/obat-herbal-chikungunya/
Jméno: Jan Kukla
Datum: 14.7.2016 15:26
Petr

Petře, budu rád, když už sem nic nenapíšete. Připomínám, že jste mi ani jednou nekontaktoval způsobem, kdy by byla odhalena vaše totožnost, dokonce ani není zřejmé nač si stále stěžujete a proč mi vyhrožujete. Jde-li stále o smyšlený příběh z Dobrušky, tak na to jsem vám už slušně zde odpověděl.
Jan Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 14.7.2016 15:23
pro Jitku

Dobrý den, díky za příspěvek. Ten mladý řidič je cca od 15 let vychováván v mé firmě od uklízení autobusů, přes opravárenství až nyní, kdy dosáhl potřebného věku, má čerstvý řidičák a toto byla jeho první samostatná jízda na lince. Je výhodou, že neměl možnost pochytit negativní vlastnosti v nějaké postkomunistické firmě. Ten nedělní už jezdí dlouho i jinde...
s pozdravem
Jan Kukla
Jméno: Jitka
Datum: 12.7.2016 14:57
pochvala a připomínka

Dobrý den, 8.7. jel z Prahy do Jistebnice pro mě nový řidič. Měla jsem z toho strach, jestli nepojede moc rychle, protože byl hodně mladý. Ale jel bezvadně:-)
Horší to už bylo na cestě v neděli nazpátek, to jel jiný řidič. Jel strašně blízko za autem před ním, to se mi fakt nelíbilo. Prosím, mohl byste mu říct, aby dodržoval bezpečnou vzdálenost? Děkuji za všechny bezpečné jízdy s Vaší společností.
Jméno: Radek
Datum: 26.6.2016 21:11
Pro chudaka Petra

Petre ty jses zakompleksovanej chudak a budes asi hroznej idiot.Ostatne dle tvrzeni tvych kamaradu.Argumentuj vecne.Sveho pravnika si strc do prdele. Jezdim linkou pravidelne a jsem spokojen.
Jméno: Petr
Datum: 23.6.2016 21:01
Arogance Kukly

Pane Kukla, hazardovat s lidskými životy nebo neplnit jízdní řád je normální... u šmejdů ano... Připravíme s právníkem mimosoudní , jinak občanskoprávní ... je to jen na Vás...
Jméno: Eliška
Datum: 13.6.2016 10:51
poděkování

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvělé služby. Pronajali jsme si Váš historický autobus Karosa ŠD11 na převoz svatebních hostů na svatbu. Porovnali jsme ceny s mnoha dopravci a mohu říci, že Kukabus vycházel cenově velice příznivě. Nic nebyl problém, vstřícné chování. Všichni svatebčani byli z autobusu nadšení. Pan řidič byl naprosto skvělý. Ještě jednou moc děkujeme a zároveň doporučujeme všem.
Eliška Š.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 5.5.2016 22:12
pro Petra

Zajímavý příběh, škoda, že je celý vymyšlený. Ve všech vozech máme GPS nejvyšší dostupné úrovně. Prověřil jsem váš podnět, ale máte všechny 3 hodinky zpožděné. Autobus sice odjel dříve, ale přesně v 18.49.11, tedy o 49 sec a to nepovažuji za problém. Z další stanice v Dobrušce odjel o 34 sec. později. Ono to přesně na sekundu nejde.
Ten řidič je velice slušný a spolehlivý, za toho si ručím i bez důkazů jako je jednoznačné GPS. Zabil jsem kvůli vám asi půl hodiny mého drahocenného času (mimochodem mít čas jezdit se koukat autem na autobusy, to má asi málokdo) celkovou kontrolou té jízdy a řidič v několika místech čekal na čas a nikde neujel dříve. Jízdní řád, který vychází z původní linky původního dopravce je bohužel nedokonalý a až nyní dle skutečnosti jej upravím k dokonalosti, ale to vám může být jedno, protože ta linka byla obnovena na základě požadavku obcí, cestujících a vám s vaším autem do jejího provozu nic není.
A ještě něco, proč jste s kamarádkou ten autobus nedojel u nádraží o necelý kilometr dál, kde stál skoro 5 minut a tam jste si mohl přímo s řidičem ujednotit čas a kamarádku přesadit. To vás asi nenapadlo, že? Kdo jste vlastně? Mě znáte, ale já vás ne, přesto máte drzost mne takto obviňovat a přirovnávat k šmejdu. Takovéto anonymní výkřiky si nechte pro sebe a nesnažte se znemožnit někoho, kdo něco už v životě dokázal.
Jan Kukla