Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 3:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Jan Kukla
Datum: 26.8.2013 22:25
Erťák na Zvíkov

Jsem rád, že se vám cesta Erťákem na Zvíkov líbila. O takové pravidelné lince jsem přemýšlel už dlouho, ale až letos jsem ji vyzkoušel. (Zatím jsem jen příležitostně nasadil na běžnou linku několikrát historický autobus a vždy to mělo úspěch). Tato linka letos sice v celkovém průměru byla ekonomicky slabší, zejména první dva víkendy, ale o pokračování v dalším roce určitě uvažuji. Ještě si rozmyslím v jakém rozsahu, ale pravděpodobně podobně jako letos.
Jinak tento uplynulý víkend jely spoje RTO této linky naposled, spoje jezdící až do Týna nad Vltavou jezdí (linka 132400) až do konce října. Druhá linka do Týna (132101) jezdí bez přerušení. Není vyloučeno, že ještě některý podzimní víkend nasadíme RTO na pravidelnou linku.
Jan Kukla
Jméno: Yvonne Urbanová
Datum: 24.8.2013 00:42
Jízda eRťákem Praha - Zvíkovské Podhradí 17.8.2013

Dobrý den, jela jsem s mým 5ti letým synem linkou z Prahy dne 17.8.2013 "eRťákem" do Zvíkovského Podhradí a zpět. Byla to super nostalgie a hezká atmosféra.Moc se nám tato jízda historickým autobusem líbila a byla bych ráda, kdyby se tato akce s "eRŤákem" konala i příští rok, rozhodně pojedeme znovu. O této možnoasti svést se tímto autobusem jsem se dozvěděla z dokumentu v ČT1,neváhala jsem a po shlédnutí dokumentárního spotu o možnosti svést se eRŤákem jsem byla rozhodnutá, kam s mým synátorem pojedeme v určitý datum na výlet.Chválím dopravní společnost za tuto možnost lidem připomenout, jaké byly časy v dopravě "kdysi dávné...". A musím za sebe říct, že jsem v tomto autobuse cítila jako cestující daleko lépe, nežli v dnešních moderních autobusech. Skvělá atmosféra a přála bych se shledat s eRťákem v letních měsích roce 2014.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 17.8.2013 22:47
Smržovka

Dobrý den, linka do Smržovky (končí v Rokytnici nad Jizerou) už jezdí jen v sobotu v zimě.
Jízdní řád je i na našich stránkách, nebo na www.portal.idos.cz
Jan Kukla
Jméno: Čuriová
Datum: 11.8.2013 19:04
dotaz

Byla jsem s vámi na Orlíku-prima. Prosím, nemohu najít vaši linku , kde by bylo možno v neděli ráno jet do Smržovky, existuje ? Děkuji
Jméno: Jan Kukla
Datum: 3.8.2013 00:05
AMS

Dobrý den,
u nás je nutné si jízdenku vytisknout. Jezdíme z konečných stanic, kde není kancelář s předprodejem a o víkendu nefunguje ani v Praze na Roztylech, tak nemá řidič možnost získat ten seznam. Jsme rádi, když nám nějaký pracovník z Florence po telefonu alespoň v neděli nahlásí čísla obsazených sedaček, ty kódy - to by bylo moc...
Jan Kukla
Jméno: Jitka
Datum: 2.8.2013 13:33
jízdenka AMSBUS

Dobrý den,
mohli byste, prosím, začít být trochu přístupnější pro cestující, kteří zaplatí elektronicky jízdenku přes AMSBUS a přitom nemají možnost si ji vytisknout? U různých dopravců je to možné, chtějí vědět jen ten jedinečný kód, který vznikne při rezervaci a placení. Opravdu bych se za to moc přimlouvala. Děkuji Vám.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 29.7.2013 19:15
Ivana, ŠD11

Dobrý den,
jsem rád, že se vám tato jízda líbila, ale byla to výjimečná akce. Autobus ŠD 11 z roku 76 byl nasazen tento víkend, ale jindy jezdí běžné vozy, ale budu rád, když se svezete...
Na této lince ale jen sobotní spoj Z Prahy v 9.00 do Zvíkovského Podhradí a v 16.15 zpět jezdí až do 24.8. historické autobusy, to je i uvedeno v jízdním řádu. Jedná se o ŠD 11, kterým jste jela , nebo Š 706 RTO, který je ještě o generaci starší,
J.Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 29.7.2013 19:09


Dobrý den,
váš anonymní příspěvek jsem přezkoumal, autobus opravdu vyjel z Prahy později, ale o 14 min, což samozřejmě není dobře. Vinou řidiče, který jel linku poprvé a ještě dobře neovládal strojek na jízdenky, pak ale pokračoval v pořádku přes všechny zastávky (vozy jsou sledovány GPS).
Za toto zdržení se všem cestujícím omlouvám, ale bylo to výjmečné.
J.Kukla
Jméno: Ivana
Datum: 28.7.2013 22:10
Dnešní cesta Týn-Praha

Dnešní cesta mazlíkem z roku 1976 pro mě byla návratem do dětství! Jezdí na této trase pravidelně (soboty ráno z Prahy a neděle do Prahy v 18:00)? Jsem ochotná vyměnit auto za bus, pokud bude jezdit tenhle krasavec! :-)
Jméno: Zdeněk
Datum: 28.7.2013 16:28
milé Já

milé Já, jdi si někdy zkusit práci řidiče autobusu a pak kritizuj.