Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 3:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Profik123
Datum: 29.4.2007 10:31
Bordel?

Můžete mi prosím vysvětlit, co tam máte za bordel? Jak mám poznat, v jakém období v roce jezdí tento autobus http://www.autobusova-doprava.com/data/mod_redaction/11/down/jizdni-rad-2007-praha-tyn.gif směr Bechyně -> Praha? Domníval jsem se, že by podle toho řádu jet i dneska, ale na rezervacích tvrdí, že nejede a strejda tam mektal něco ve smyslu "jezdíme jenom o svátcích", proč je tam teda označená ta neděle? Nehledě na to, že na zastávkách je vylepený úplně jiný řád platný někdy od dubna.
Jméno: josé
Datum: 18.4.2007 22:49
Místenky

díky za informace..
Jméno: Honza Kukla
Datum: 17.4.2007 21:52
Místenky SMS

Dobrý den,
systém místenek přes SMS pro nás děla firma, která se touto činností zabývá i pro jiné dopravce. Bohužel byly časté nedostatky v komunikaci při předávání informací řidičům, často volali k nám cestující, že systém nefunguje a v neposlední řadě cestující při nástupu do poloprázdného autobusu svou rezervaci nehlásili, tedy neplatili, ale já za každou rezervaci, kterou mi firma pošle platit musel. Proto jsme se rozhodli tuto službu zrušit.
Jako náhrada měla fungovat naše vlastní rezervace přes internet, která ještě není v provozu (správce stránek).
Další novinkou, kterou nabízí systém AMS je též rezervace přes inernet (podrobnosti nemám zatím k dispozici) a tato bude již brzy v povozu.
Jméno: josé
Datum: 9.4.2007 17:48
Místenky přes SMS

Dobrý den, funguje stále systém rezervace místa přes SMS? V pátek jsem si místo rezervoval, přišla mi odpověď, nicméně řidič se tvářil překvapeně a původně tvrdil, že to bylo již zrušeno, nicméně nebyl jsem sám (kromě mě měli sms rezervaci další tři lidé), tak poněkud znejistěl. Tady na SMS rezervaci lehce viditelný odkaz nikde není, nicméně dá se k tomu proklikat (viz jízdní řády), u jízdních řádů na idos.cz je výslovně zmíněno, že rezervaci je možné provést i přes kukabus.cz. Takže jak to tedy je? Myslím, že jste to patrně chtěli zrušit, ale nebyli jste zcela důslední. Každopádně (jistě nejenú mně takový systém vyhovoval, byl velmi pohodlný a měli jste za něj u mě plus body ;o) Takže pokud možno zachovat!
Jméno: Honza Kukla
Datum: 5.4.2007 11:18
Aleš - JŘ Harrachov

Dobrý den,

úplně přesně nechápu na co se ptáte. Každopádně autobus jede v sobotu do Harrachova a v neděli zpět. Mezitím mohou všichni využívat služby ostatních společností (vč. vlaků) na cesty kamkoli. A kdo (a takových lidí si vážíme) cestuje jen s naší společností, ten bude v Harrachově spát.
Honza
Jméno: aleš 30 3 2007
Datum: 30.3.2007 10:42
linka 16109

dobrý den mán na vás dotaz k váší lince
do Harachova,podle jízdniho řádu, přijede v sobotu do Harachova a v něděli se vrací z Harachov,to tam budou spát nebo pojedou jiným spojem do Prahy a v něděli zpět.děkuji Aleš Dobrý z Danety
Jméno: error
Datum: 16.3.2007 16:58
omluva

dobrý den se omlouvám to byl překlep zdravim
Jméno: Honza Kukla
Datum: 28.2.2007 22:28
Letní JŘ Týn

Pro Kofolytika a další cestující:
Máme již připravený nový jízdní řád linky 132101, který bude v letním období (od května) zahrnovat více spojů. Původně byl plánován i druhý nedělní spoj cca v 18.00 hod. z Týna, ale od toho jsme nakonec ustoupili. Nově budou některé spoje jezdit po částečně změněné trase Bechyně - Chrášťany - Týn.
Jméno: Kofolytik
Datum: 23.2.2007 13:45
Letní JŘ

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda neuvažujete v letním období u linky z Týna o pozdějším odjezdu. Přeci jenom je odjzed kolem čtvrté hodiny dost časný.
Jméno: Zuzana
Datum: 21.2.2007 16:00
:)

zdar, tak koukám, jak se tady vedou pěkný debaty o kukabusech:) to je fajn. kdypak budou nějaké novinky ve fotogalerii? z.