Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 2:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Jan Kukla
Datum: 20.12.2010 13:27
143444

Dobrý den,

linka do Plánice jezdí téměř bez změny i od 12.12. Změna je v pátečním spoji, který v úseku Březnice - Lnáře jede přes Hvožďany.
J.Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 20.12.2010 13:26
ND ŠD 11

Dobrý den, náhradní díly mám, ale neprodávám je. Uvažuji o prodeji celého autobusu za 400.000 a k tomu by pak bylo v ceně i mnoho dílů včetně nové plechařiny.
Jméno: cestující
Datum: 11.12.2010 21:18
143 444

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda - li linka 143 444 bude fungovat i po 12.12 2010?
Děkuji
Jméno: AD František Hirsch
Datum: 21.11.2010 20:19
Poptávka

Dobrý den pane Kukla chtěl bych se zepat jestli nemáte nějaké ND na Karosu ŠD 11
Jméno: Jan Kukla
Datum: 17.11.2010 22:55
prodej starých vozů

neznamená konec firmy. V nabídce je 5 ze 14 vozidel, ale skutečný záměr je prodat jen 2-3 vozy.
Jméno: Cestující
Datum: 17.11.2010 18:40
Prodáváte autibusy

Vaše firma na interetu prodává hned několik vozidel, včetně veteránů. Lze tomu rozumět tak, že končíte?
Jméno: kompresory
Datum: 30.8.2010 15:37
pekná stránka

pekná stránka
web: http://www.kompresory-servis.sk
Jméno: abcoco
Datum: 26.8.2010 07:43
fendi

For well-heeled patrons that have the necessary funds, [b][url=http://www.yesguccigifts4u.com/]gucci handbags[/url][/b] Louis Vuitton will create an array of special-order [b][url=http://www.yesguccigifts4u.com/]gucci bags[/url][/b] items — although they do have certain [b][url=http://www.miumiuhandbag4u.com/]miu miu handbags[/url][/b] requirements. The company will only commission [b][url=http://www.allhermesstore.com/]Balenciaga handbags[/url][/b] items that exemplify the spirit in which the fashion [b][url=http://www.allhermesstore.com/]Balenciaga bags[/url][/b] house was founded — to create the finest [b][url=http://www.fendizone.com/]fendi handbags[/url][/b] travel items available. If you order something other [b][url=http://www.fendizone.com/]fendi[/url][/b] than a handbag, travel case, louis vuitton wallet, [b][url=http://www.allhermesstore.com/]Balenciaga[/url][/b] jewelry case, or sunglasses, it may not [b][url=http://www.fendizone.com/]fendi bags[/url][/b] be approved for construction. [b][url=http://www.yesguccigifts4u.com/]gucci[/url][/b] In one scenario, [b][url=http://www.miumiuhandbag4u.com/]miu miu bag[/url][/b] a client attempted to order a custom Louis Vuitton casket, [b][url=http://www.miumiuhandbag4u.com/]miu miu[/url][/b] a request that was ultimately denied.[b][url=http://www.louis-vuitton2010.com/]louis vuitton[/url][/b]

When placing a special order for a Louis Vuitton travel item, [b][url=http://www.louis-vuitton2010.com/]louis vuitton2010[/url][/b] anything goes. Any Louis Vuitton store accepts special orders, [b][url=http://www.louis-vuitton2010.com/]replica louis vuitton[/url][/b] although they must [b][url=http://www.desirelvhandbag.com/]louis vuitton handbag[/url][/b] be approved by the special [b][url=http://www.desirelvhandbag.com/]designer handbags[/url][/b] orders department before they can be processed. [b][url=http://www.desirelvhandbag.com/]designer louis vuitton[/url][/b] Custom items louis vuitton handbags [b][url=http://www.desirelvhandbag.com/]louis vuitton handbags[/url][/b] can take up to six months [b][url=http://www.allhermesstore.com/allhermesstore-hermes-handbags-c-4.html]Hermes[/url][/b] to be completed. While you’[b][url=http://www.luxury4shoes.com/]louis vuitton shoes[/url][/b] re waiting on your item, [b][url=http://www.luxury4shoes.com/]gucci shoes[/url][/b] the company will keep you [b][url=http://www.luxury4shoes.com/]shoes[/url][/b] apprised of its status by sending pictures at each stage. [b][url=http://www.grabbinglux.com/]gucci bags[/url][/b] All items in your custom collection will have a unique lock number. You’ll even have the opportunity to go into the Louis Vuitton workshop to hammer in the last nail.
Jméno: Deliczero
Datum: 15.8.2010 04:11
Peníze ?

Dobrý den, jmenuji se Lukáš, Jsem administrátorem nejlepší a nejúspěšnější české stránky o výdělku na internetu, mám 4 letou zkušenost.

Nová éra PaidToClick systému, Surfbarů a podobně.


* Nebudete nic investovat, nikdy! ( jen dobrovolně, dle vlastního uvážení ).
* Denně strávíte prací maximálně 1 hodinu ( poradím jak urychlit vaší práci ).
* Žádné pyramidy, investiční fondy a podvodné firmy typu bux.to u nás nehledejte.
* Žádné MLM, navíc vše je naprosto legální, nemusí Vám být 18 let.
* Pouze profesionální firmy, které Vám budou platit, za pouhé klikání na reklamy.
* Výdělky se budou pohybovat nejdříve v řádech pár stovek, ale se šikovností, můžete vydělávat i nějaký ten tisíc.
* Nabizím Vám pomoc, od samotného počátku ( preferuji icq, případně skype konverzaci )
* Sám pořádám mnoho a mnoho soutěží, o peníze. Práce se tak stává zábavnou.
* Vydělávat budete u každé firmy přibližně 1-3$ za měsíc a těch firem budete mít třeba 20 nebo i více, vše se dá stihnout dohromady za 1hodinu.
* Peníze které si vyděláte, si necháte vyplatit na velmi známou internetovou banku PayPal. Poté z ní si peníze převedete na bankovní účet, Váš, znamého, nebo někoho z rodiny.
* Pokud např. nemáte možnost nechat si to poslat na něčí bankovní účet, po dohodě mohu složenkou poslat Vám vaše peníze i já.
* Všechny rady a tipy, + návod jak začít se dozvíte na mém webu uvedeném na konci tohoto příspěvku.


Lukáš

Icq: 263-678-732
Email : vydeleknanetumajestatcz@gmail.com
Web: www.vydeleknanetu.majestat.cz/


Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, alertpay, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, incrasebux, palmbux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, 20dollar2surf, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu

Výdělek na internetu, je pro Vás nejlepší formou jak si přivydělat nějakou tu korunku, buďtě úspěšní, naučíme Vás jak vydělat hodně peněz za málo času, žádná letadla,...
Jméno: Jan Kukla
Datum: 10.8.2010 21:53
143 444

Dobrý den,
omlouváme se za výpadek na spoji z Plánice do Prahy dne 1.8. Vůz měl drobnou nehodu při nájezdu do Plánice po které nebyl ani významně poškozen. Po zdlouhavém vyšetření policií jel pozdě asi o 2 hodiny. Náhradní vůz vypraven nebyl, protože by z Prahy dřív než za 3 hodiny nepřijel.
Linka je samozřejmě stále v provozu (takový výpadek byl v letošním roce na této lince jediný) vždy v Pátek v 16.40 z Prahy Na Knížecí nástupiště 1, v soboru z Prahy v 9.00 , ale jen do září, zpět v sobotu i v neděli z Plánice v 16.15, sobotní spoj jen do září.
Aktuální jízdní řády všech linek na www.jizdnirady.cz
Jan Kukla