Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 7:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno:
Datum: 19.7.2013 17:07
praha 16.40

Dnešní cesta z Prahy,pro mě naštěstí jen do Březnice z řidičem nabírajícím zpoždění 25 minut jen při nastupování ,byla poslední! Šťastnou cestu těm,co jedou chudáci dál.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 26.6.2012 23:08
zrušený spoj

Dobrý den,
do změny jízdních řádů v prosinci o žádné změně neuvažuji, ani ji nelze jednoduše provést. Uvidíme jak se současný stav osvědčí a pak se rozhodne. Spoje jezdící ale jen část roku v plánu nemám.
V exponovaných dnech se snažíme nasazovat velký vůz nebo posilu. Například v neděli 8.7. pojedou dva vozy na linkách z Plánice v 16.15 i z Týna nad Vltavou v 16.00 hod. do Prahy. Bohužel vždy nelze snadno odhadnout, kdy pojede víc cestujících.
Jan Kukla
Jméno: Karel
Datum: 13.6.2012 09:11
zrušený spoj

Dobrý den,
neuvažujete o obnovení níže uvedeného spoje alespoň na trase přes Březnici, Bělčice, Kocelovice.....
Během půlročního provozu jsem spoj využíval a vím, že na této trase počínaje jarními měsíci byl spoj využívaný. Kromě Vaší společnosti na této trase v pátek nejezdí žádný jiný spoj.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 8.6.2012 22:16
zrušený spoj

Dobrý den,
tento spoj byl zrušen po půlroce provozu, kdy vždy prodělával. Stanice v úseku Kasejovice - Nalžovské Hory, které byly minimálně využívané máme již vyjmuté z licence.
S obnovením bez nějaké dotace nepočítám.
Jan Kukla
Jméno: Jana
Datum: 5.6.2012 09:12
zrušení spoje ve 14.40 - prosba

Dobrý den,
velice Vás prosím, přehodnoďte ještě zrušení spoje v pátek ve 14.40 z Prahy do Plánice. Tento spoj byl velice šikovný a myslím, že nejsem sama, komu vyhovoval. Mohl by jezdit alespoň na trase, na které byl využívaný cestujícími, hlavně v sezónních měsících. Děkuji.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 18.5.2012 23:53
studentská sleva

Dobrý den,
tuto slevu lze uplatnit s průkazem, který vydají např. České dráhy. Je to průkaz na trasu z bydliště do školy (nikam jinam). Takže když bydlí v Bechyni a studuje v Praze může na ten průkaz jezdit se slevou, ale když pojede jinam, jede za 100%.
Jan Kukla
Jméno: Jitka
Datum: 17.5.2012 12:59
jak získat studentskou slevu?

Dobrý den, má 22tiletá dcera studuje. Podle Vašeho ceníku by tedy měla mít nárok na slevu. Čím má u řidiče prokázat, že je studentka? Moc děkuji za odpověď.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 14.5.2012 22:24
rušení spoje

Dobrý den,
řidiči dostali za úkol informovat cestující o změně JŘ, takto:
Spoj č.3 ve 14.40 v pátek z Prahy do Plánice bude zrušen. K tomu párový spoj č.4 v 16.20 v neděli z Nalžovských Hor do Prahy také. Důvodem je minimální zájem cestujících. Stanice Hradiště až Nalžovské hory jsou minimálně využívané v obou směrech. Autobus na posledních 50km trati vezl v průměru 2 cestující. Zbytek trati to ekonomicky nezachrání. Zároveň nebudeme už v neděli obsluhovat úsek přes Záhorčice - Hvožďany - do Březnice (spoj č.2 bude jezdit jako doposud přes Kocelovice). Spoje č. 1 a 2 budou jezdit nadále v původních časech, pouze spoj č.1 pojede navíc přes Blatnou do Kocelovic a dále ve stejné trase.
Nový jízdní řád bude k dispozici u řidičů.
Jméno: Hanžlová
Datum: 13.5.2012 18:01
Rušení spoje

Dobrý den, 27.4 v pátek jsem jela spojem ve 14.40 do Plánice, v autobuse jsem zaslechla, že tento spoj bude zrušen pro jeho malou vytíženost je tato informace pravdivá. Děkuji za odpověď Hanžlová
Jméno: Jan Kukla
Datum: 8.5.2012 23:03
A.B.

Dobrý den,
pane nebo paní A.B. je mi vás líto, ale nikdo vám jízdné nevrátí, protože spoj č. 4 jel v pořádku.
Tento spoj totiž jede ze zastávky Kasejovice u hřiště a vy jste (dle rozhovoru s jakýmsi stěžovatelem, který mi nadával po telefonu a nebyl schopen pochopit to, co zde zkusím vysvělit) čekala na náměstí.
Z náměstí jezdí v 17.10 spoj č. 2,který má ale v JŘ jasnou poznámku nejede 6.5., jede také 8.5. Na ten jste ale neměla a ani nemohla mít místenku. Sama zde jasně píšete, že jste jízdenku měla na spoj 4 v 17.07 a sama si nyní můžete kdekoliv v jízdním řádu této linky zjistit kudy spoj 4 jede. Jede v Kasejovicích jen přes stanici u hřiště.
Zjednodušeně: V neděli jezdí z Kasejovic 2 spoje: Spoj 2 z náměstí a hřiště a spoj 4 jen z hřiště. Spoj 2 ale 6.5. dle JŘ nejede. Spoj 4 žádnou negativní poznámku k tomuto datu nemá, tak jede. Ale vždy ze stanice u hřiště. Navíc na místence je jasně nástupní zastávka uvedena - jistě to je Kasejovice u hřiště a tuto vůz 6.5. řádně odbavil.
Doufám, že jsem nyní vše uvedl na pravou míru, kdybych udělal nějakou chybu samozřejmě bych se omluvil, ale v tomto případě šlo o řádnou jízdu dle jízdního řádu.
S přátelským pozdravem
Jan Kukla