Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 3:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: cucna
Datum: 9.8.2010 09:03
hhhhhhhhhhhh

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Jméno: Jana
Datum: 3.8.2010 19:34
Dotaz

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na jeden Váš spoj, v neděli 1.8.2010 jsem čekala skoro třičtvrtě hodiny na spoj ze Lnář, Zahorčic do Prahy. Autobus vůbec nepřijel, nikde nebylo oznámení, jestli byl spoj zrušen. Je to jediná možnost jak se od nás dostat do Prahy bez spousty přestupů. Prosím o info, jestli autobus nebyl zrušen. Číslo linky je 143444.
Děkuji, Jana.
Jméno: Monika a Miroslav Hodanovi
Datum: 11.7.2010 21:15
Svatební autobus

Krásný den,
včera jsme na naši svatbu od Vás měli půjčení "erťák" s řidičem panem Kaprálem.
Byli jsme nadšeni, autobus byl úžasný, čistý a vyleštěný.
Pan Kaprál je velice příjemný a sympatický řidič, jezdí opravdu úžasně.
Vše bylo v pořádku, musíme Vás jenom chválit.
Moc moc ještě jednou děkujeme
Jméno: Jan Kukla
Datum: 7.4.2010 09:59
Jirka

Dobrý den Jirko,
děkuji za pochvalu. Řidiče jsem už také pochválil.
Škoda, že Jana a Jindra nejeli s jakýmkoli jiným řidičem.
Jan Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 7.4.2010 09:55
Jindra, Jana

Dobrý den,
k připomínce Jindry je nutno uvést, že se jednalo o jarní prázdniny, kdy dáváme na linku posily. Tento den jsme tak neučinili, protože bylo prodáno jen 23 místenek. Všichni s místenkou sděli. Cestující bez místenky si sami zvolili že budou stát. Přeprava stojících cestujících je povolená. V tomto voze konkrétně 15 míst. Problém se zavazadly už bohužel nevyšetřím, ale šlo o výjmečnou situaci.
Stížnost paní či slečny Jany je zjevně přehnaná (osobně vozy na čistotu kontroluji), ale určitě se částečně zakládá na pravdě (uvedený řidič není nejpořádnější). Bohužel se v obou případech jedná o stejného řidiče. Co s řidičem provedu zde rozvádět nebudu.
Každopádně v obou případech děkuji za informaci. Stálí cestující vědí, že se jedá o výjmečné případy.
Jan Kukla
Jméno: Jirka
Datum: 5.4.2010 21:18
Pochvala a poděkování

Dobrý den,
již docela dlouho jezdím z Týna nad Vltavou do Prahy linkou 132101 10. A musím Vás opravdu pochválit že máte maximálně vstřícné řidiče, kteří jsou velmi příjemní. Asi bych sem vůbec nenapsal ale dnes 5.4.2010 jsem jel tou samou linkou a když jsme dorazili na Roztyly tak nejelo metro. Váš řidič byl tak ochotný že nám slíbil odvoz ke Smíchovskému nádraží na zastávku Lihovar, ale nakonec nás vzal přímo až na nádraží, za což mu já a myslím že i ostatní cestující velmi děkujeme! A myslím si že pokud máte nějaké speciální odměny tak si je zaslouží právě tento řidič!
Jméno: Jana
Datum: 29.3.2010 13:38
Příšerný autobus

V sobotu 27.3.2010 v 8,30 jsem cestovala vaším autobusem z Prahy do Jistebnice. Již na Florenci při otevírání vypadly dveře, z vnějšku byl vůz evidentně staršího data, zrezavělý, špinavý. Ovšem to, co jsem uviděla uvnitř mi vzalo dech. Zatuchlý vzduch, smrad z kouře a z nafty, sedadla příšerně znečištěná, vysavač nejspíš nikdo v tomto voze nepoužil léta. Chuchvalce prachu a špíny, drobky, sajrajt, na zemi kusy zaschlého bahna a opět chuchvalce prachu. Řidič nekultivovaný. Prosím Vás, nemůžete cestujícím alespoň částečně zajistit příjemnější cestování. Děkuji.
Jméno: eda
Datum: 24.3.2010 22:37
pozdrav

<h1>ahoj</h1>
Jméno: Jindra
Datum: 15.3.2010 07:34
Autobus

Dobrý den,
v sobotu 13.3. jsem v 10.00 hod s dcerou využila vaší dopravy z Harrachova do Prahy. Ještě že jsme měly místenku.Tak hroznou cestu jsme asi nikdo v tomto autobuse nazažili. Už v Harrachově řidič nedovolil cestujícím dát tašky a batohy do zavazadlového prostoru, který ale nebyl vůbec plný. Cestující seděli se zavazadly na klíně a dokonce byly uvnitř autobusu běžky a snowboardy. To nemluvím o tom, že ulička byla úplně plná nejen cestujících , ale hlavně zavazadel(dokonce dvouřadově).Řidič stále příbíral další cetsující. Někteří cestující s místenkou stáli až do Prahy, neboť se na svá místa vůbec nedostali. Když jsem dorazili do Prahy s velkým zpožděním, tak bylo celkem zajímavé si prohlédnout zavazadlový prostor, který byl poloprázdný. Není mi jasné, z jakého důvodu se takto řidič zachoval. Myslím, že bezpečnost cestujících při této jízdě byla opravdu
minimální.
s pozdravem
Jindra
Jméno: Jan Kukla
Datum: 7.12.2009 12:35
jízdní řád a Karosa

Dobrý den,
jízdní řád linky do Týna zůstal podobný jako v letošním roce. O posunutí z 17.25 jsme uvažovali jen na 17.30, ale nakonec se nemění. Spoj v 19.30 bude zase jezdit v letním období od května do října.
Karosa 734 je na zimu uložená 70 km od Prahy a není k ní přístup. Právě potíže s zimním ukládáním veteránů vedou k tomu, že se jejich počet možná sníží.