Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 6:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Jan Kukla
Datum: 27.1.2014 23:11
topení v autobuse

Dobrý den, jsem rád za tuto stížnost o topení. Šlo-li o ten jediný bílý autobus, tak jsem tam dával v prosinci nová topení a zjevně fungují. Většina dopravců na linkách naopak netopí (staré vozy mají topení zanesené a ikdyž jde o nový vůz, často se šetří nafta ať už šílenými normami nebo zlodějinou řidičů) a lidé si stěžují opačně, některá obří firma je tím známá i z televize.
Já nabádám řidiče, aby řádně topili a naftu šetřili především plynulou jízdou. Pochopitelně je zbytečné autobus přetápět, ubrat lze vždy, naopak vyvolat 22stupňů ve voze, je-li venku -20 nejde.
Toho řidiče, jenž jel v lednu (vždy ten stejný) jsem se ptal a nikdo si mu údajně nestěžoval na topení. Nejlepší je říct řidiči hned v Bechyni, že je mi vedro a nepotit se do Prahy. Pokud jste ho ale o regulaci topení žádala a on by vám nebyl ochotný vyhovět, takový případ s konkrétním datem jízdy mi určitě zajímá.
Jan Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 27.1.2014 22:51
aktuální jízdní řády

Dobrý den, jízdní řády jsem dal ne těchto stránkách vyměnit začátkem prosince, ale bohužel se to nepovedlo, nyní jsem to již nechal udělat znovu a jsou tam. Sám to nedělám, protože to neumím. Všechny spoje na všech linkách jezdí podobně jako v minulém období, zmiňovaný spoj 132101 v sobotu jezdí nově v 8.30 přes Tábor do stejných časů.
Jan Kukla
Jméno: Jiří Fortuna
Datum: 24.1.2014 09:24
jízdní řád - aktuálnost 2014

spoj 132101
Dobrý den, mám dotaz, na Vašich stránkách je platnost spoje Praha-Týn.n.V. do 14.12.2013 nový nepřiložen
prosím o aktualizaci
Aktuální dotaz: Dle jízdního řádu z 2013 jezdí BUS v sobotu z Prahy 8.30 a nazpět 16.30 ? Je tomu i nadále v roce 2014
Jméno: Zuzana
Datum: 23.1.2014 19:10
Topení v autobuse

Dobrý den, jezdím celkem pravidelně na nedělní lince (Týn nad Vltavou - Praha) a musím říct, že každý týden je autobus nechutně přetopený. Ačkoliv si svlékám bundu i svetr a jsem vždy pouze v tričku s krátkým rukávem, na Roztyech vystupuji a jsem jako ze sauny. Pan řidič by si měl uvědomit, že plný autobus lidí ho vydýchá raz-dva. Věřím, že je bud velmi zimomřivý nebo se o nás cestující snaží dokonale pečovat. Nicméně zde platí, že je méně je více...
Jméno: seo gold
Datum: 20.12.2013 08:22
Mobil Sedan Corolla

[url=http://pastikuhamil.blogspot.com/]pastiku hamil[/url]

[url=http://azwarsuaib.blogspot.com/]Blognya Azwar[/url]
Jméno: Jan Kukla
Datum: 6.11.2013 20:45
přes Orlík

Dobrý den,
linka 132400 byla plánovaná jen jako letní. Bude zas jezdit příští rok asi od Velikonoc. Ten nedělní spoj pravděpodobně bez změny, jen bude asi ještě rychlejší v úseku Orlík - Chraštice po hlavní, spoj z Prahy bude změněn, ale ještě není rozhodnuto.
O prázdninách plánujeme opět historické vozy na Orlík a Zvíkov.
Jméno: Michal
Datum: 2.11.2013 19:18
Týn nad Vltavou - Praha (přes Orlík)

Dobrý den,

budete nadále provozovat nedělní linku z Týna do Prahy přes Orlík, který odjížděl z Týna v 18:00? Tato linka měla své velké výhody - byla rychlá a odjížděla ze všech autobusů nejpozději. Děkuji
Jméno: Jan Kukla
Datum: 26.8.2013 22:25
Erťák na Zvíkov

Jsem rád, že se vám cesta Erťákem na Zvíkov líbila. O takové pravidelné lince jsem přemýšlel už dlouho, ale až letos jsem ji vyzkoušel. (Zatím jsem jen příležitostně nasadil na běžnou linku několikrát historický autobus a vždy to mělo úspěch). Tato linka letos sice v celkovém průměru byla ekonomicky slabší, zejména první dva víkendy, ale o pokračování v dalším roce určitě uvažuji. Ještě si rozmyslím v jakém rozsahu, ale pravděpodobně podobně jako letos.
Jinak tento uplynulý víkend jely spoje RTO této linky naposled, spoje jezdící až do Týna nad Vltavou jezdí (linka 132400) až do konce října. Druhá linka do Týna (132101) jezdí bez přerušení. Není vyloučeno, že ještě některý podzimní víkend nasadíme RTO na pravidelnou linku.
Jan Kukla
Jméno: Yvonne Urbanová
Datum: 24.8.2013 00:42
Jízda eRťákem Praha - Zvíkovské Podhradí 17.8.2013

Dobrý den, jela jsem s mým 5ti letým synem linkou z Prahy dne 17.8.2013 "eRťákem" do Zvíkovského Podhradí a zpět. Byla to super nostalgie a hezká atmosféra.Moc se nám tato jízda historickým autobusem líbila a byla bych ráda, kdyby se tato akce s "eRŤákem" konala i příští rok, rozhodně pojedeme znovu. O této možnoasti svést se tímto autobusem jsem se dozvěděla z dokumentu v ČT1,neváhala jsem a po shlédnutí dokumentárního spotu o možnosti svést se eRŤákem jsem byla rozhodnutá, kam s mým synátorem pojedeme v určitý datum na výlet.Chválím dopravní společnost za tuto možnost lidem připomenout, jaké byly časy v dopravě "kdysi dávné...". A musím za sebe říct, že jsem v tomto autobuse cítila jako cestující daleko lépe, nežli v dnešních moderních autobusech. Skvělá atmosféra a přála bych se shledat s eRťákem v letních měsích roce 2014.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 17.8.2013 22:47
Smržovka

Dobrý den, linka do Smržovky (končí v Rokytnici nad Jizerou) už jezdí jen v sobotu v zimě.
Jízdní řád je i na našich stránkách, nebo na www.portal.idos.cz
Jan Kukla