Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 8:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Honza Kukla
Datum: 25.5.2007 23:13
přestávka na 132101

Petře (a ostatní),
linka je nová v provozu necelý rok a prodělává ještě určitý vývoj. je pravda, že ta přestávka není vhodná pro cestující do Týna ze stanic Praha - Bechyně, Senožaty. Je ale nutná z dvou důvodů:
1. tento spoj z Prahy má nabrat cestující ze stanic Chrášťany- Koloděje, kteří by pak pokračovali na Prahu přímo stejným vozem, ale jiným spojem po otočce v Týně 10 min.
2. je nutná bezpečnostní přestávka a rezerva pro případ zpoždění od Prahy.
Pokud se tento způsob neosvědčí (nebude zájem cestujících z Chrášťan až Kolodějí), provedeme změnu, kdy každý spoj pojede přímo a vznikne přestávka v Týně 45 min.
Honza
Jméno: Petr
Datum: 22.5.2007 17:36
linka 132 101 Praha-Týn nad Vltavou

Dobrý den, V neděli 20.5.2007 jsem jel Vaší linkou. Cesta probíhala přijemně až na to nepřijemné čekání v Bechyni. Připadá mi to nesmyslné udělat přestávku 35 min, 15 km od cíle. Děkuji za vysvětlení.
Jméno: Honza Kukla
Datum: 12.5.2007 22:25
Bordel není

Vážený pane,
pokud si říkáte profík tak to asi nebudete ve čtení jízdních řádů. Naše autobusy jezdí dle platného jízdního řádu, který je na zastávkách i v celostátním informačním systému. Na tomto jízdním řádu je uvedena neděle a další značka s vysvětlivkou, kdy spoj jede v jiný den a ne v neděli. Tady na našich stránkách zůstal nedopatřením jízdní řád starý, ktrý nechám vyměnit.
Jméno: Profik123
Datum: 29.4.2007 10:31
Bordel?

Můžete mi prosím vysvětlit, co tam máte za bordel? Jak mám poznat, v jakém období v roce jezdí tento autobus http://www.autobusova-doprava.com/data/mod_redaction/11/down/jizdni-rad-2007-praha-tyn.gif směr Bechyně -> Praha? Domníval jsem se, že by podle toho řádu jet i dneska, ale na rezervacích tvrdí, že nejede a strejda tam mektal něco ve smyslu "jezdíme jenom o svátcích", proč je tam teda označená ta neděle? Nehledě na to, že na zastávkách je vylepený úplně jiný řád platný někdy od dubna.
Jméno: josé
Datum: 18.4.2007 22:49
Místenky

díky za informace..
Jméno: Honza Kukla
Datum: 17.4.2007 21:52
Místenky SMS

Dobrý den,
systém místenek přes SMS pro nás děla firma, která se touto činností zabývá i pro jiné dopravce. Bohužel byly časté nedostatky v komunikaci při předávání informací řidičům, často volali k nám cestující, že systém nefunguje a v neposlední řadě cestující při nástupu do poloprázdného autobusu svou rezervaci nehlásili, tedy neplatili, ale já za každou rezervaci, kterou mi firma pošle platit musel. Proto jsme se rozhodli tuto službu zrušit.
Jako náhrada měla fungovat naše vlastní rezervace přes internet, která ještě není v provozu (správce stránek).
Další novinkou, kterou nabízí systém AMS je též rezervace přes inernet (podrobnosti nemám zatím k dispozici) a tato bude již brzy v povozu.
Jméno: josé
Datum: 9.4.2007 17:48
Místenky přes SMS

Dobrý den, funguje stále systém rezervace místa přes SMS? V pátek jsem si místo rezervoval, přišla mi odpověď, nicméně řidič se tvářil překvapeně a původně tvrdil, že to bylo již zrušeno, nicméně nebyl jsem sám (kromě mě měli sms rezervaci další tři lidé), tak poněkud znejistěl. Tady na SMS rezervaci lehce viditelný odkaz nikde není, nicméně dá se k tomu proklikat (viz jízdní řády), u jízdních řádů na idos.cz je výslovně zmíněno, že rezervaci je možné provést i přes kukabus.cz. Takže jak to tedy je? Myslím, že jste to patrně chtěli zrušit, ale nebyli jste zcela důslední. Každopádně (jistě nejenú mně takový systém vyhovoval, byl velmi pohodlný a měli jste za něj u mě plus body ;o) Takže pokud možno zachovat!
Jméno: Honza Kukla
Datum: 5.4.2007 11:18
Aleš - JŘ Harrachov

Dobrý den,

úplně přesně nechápu na co se ptáte. Každopádně autobus jede v sobotu do Harrachova a v neděli zpět. Mezitím mohou všichni využívat služby ostatních společností (vč. vlaků) na cesty kamkoli. A kdo (a takových lidí si vážíme) cestuje jen s naší společností, ten bude v Harrachově spát.
Honza
Jméno: aleš 30 3 2007
Datum: 30.3.2007 10:42
linka 16109

dobrý den mán na vás dotaz k váší lince
do Harachova,podle jízdniho řádu, přijede v sobotu do Harachova a v něděli se vrací z Harachov,to tam budou spát nebo pojedou jiným spojem do Prahy a v něděli zpět.děkuji Aleš Dobrý z Danety
Jméno: error
Datum: 16.3.2007 16:58
omluva

dobrý den se omlouvám to byl překlep zdravim