Home: Autobusová doprava > Kniha návštěv

Kniha návštěv

Jméno:
Nadpis:
Příspěvek:
 Opište číslo 1:
 
Opište prosím číslo z obrázku:
 
číslo:

Jméno: Radek
Datum: 26.6.2016 21:11
Pro chudaka Petra

Petre ty jses zakompleksovanej chudak a budes asi hroznej idiot.Ostatne dle tvrzeni tvych kamaradu.Argumentuj vecne.Sveho pravnika si strc do prdele. Jezdim linkou pravidelne a jsem spokojen.
Jméno: Petr
Datum: 23.6.2016 21:01
Arogance Kukly

Pane Kukla, hazardovat s lidskými životy nebo neplnit jízdní řád je normální... u šmejdů ano... Připravíme s právníkem mimosoudní , jinak občanskoprávní ... je to jen na Vás...
Jméno: Eliška
Datum: 13.6.2016 10:51
poděkování

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvělé služby. Pronajali jsme si Váš historický autobus Karosa ŠD11 na převoz svatebních hostů na svatbu. Porovnali jsme ceny s mnoha dopravci a mohu říci, že Kukabus vycházel cenově velice příznivě. Nic nebyl problém, vstřícné chování. Všichni svatebčani byli z autobusu nadšení. Pan řidič byl naprosto skvělý. Ještě jednou moc děkujeme a zároveň doporučujeme všem.
Eliška Š.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 5.5.2016 22:12
pro Petra

Zajímavý příběh, škoda, že je celý vymyšlený. Ve všech vozech máme GPS nejvyšší dostupné úrovně. Prověřil jsem váš podnět, ale máte všechny 3 hodinky zpožděné. Autobus sice odjel dříve, ale přesně v 18.49.11, tedy o 49 sec a to nepovažuji za problém. Z další stanice v Dobrušce odjel o 34 sec. později. Ono to přesně na sekundu nejde.
Ten řidič je velice slušný a spolehlivý, za toho si ručím i bez důkazů jako je jednoznačné GPS. Zabil jsem kvůli vám asi půl hodiny mého drahocenného času (mimochodem mít čas jezdit se koukat autem na autobusy, to má asi málokdo) celkovou kontrolou té jízdy a řidič v několika místech čekal na čas a nikde neujel dříve. Jízdní řád, který vychází z původní linky původního dopravce je bohužel nedokonalý a až nyní dle skutečnosti jej upravím k dokonalosti, ale to vám může být jedno, protože ta linka byla obnovena na základě požadavku obcí, cestujících a vám s vaším autem do jejího provozu nic není.
A ještě něco, proč jste s kamarádkou ten autobus nedojel u nádraží o necelý kilometr dál, kde stál skoro 5 minut a tam jste si mohl přímo s řidičem ujednotit čas a kamarádku přesadit. To vás asi nenapadlo, že? Kdo jste vlastně? Mě znáte, ale já vás ne, přesto máte drzost mne takto obviňovat a přirovnávat k šmejdu. Takovéto anonymní výkřiky si nechte pro sebe a nesnažte se znemožnit někoho, kdo něco už v životě dokázal.
Jan Kukla
Jméno: Petr
Datum: 2.5.2016 10:43
Neděle Deštné

Dobrý den, včera jsem se rozhodl, že se pojedu kouknout, copak jste poslal do Orlických hor... Viděl jsem jen zvenku tak bych proti autu neřekl ani slovo, ale slovo bych řekl proti řidiči, Dobruška Laichterova, odjezd 18:47, porovnání s více zdroji času, což je 3 minuty náskok... A hned po odjezdu dorazí spolužačka, no říkám, akorát ujel, ještě byl vidět a s ní jsem si i ověřil čas... Nabídl jsem, že se s ní do Prahy otocim, ano mohl jsem ji hodit jen do HK nebo do Rychnova na vlak, ale tak jsem se projel, tudíž jsem zvědav na reakci pana Kukly, zda má na to, aby přiznal chybu, omluvil se, koupil řidiči hodinky a mně, neříkám zaplatil, mohl jsem ji hodit jen do Hradce, ale přispěl na naftu nebo se zachová jako „šmejd“
Jméno: anonym 123
Datum: 29.4.2016 12:18
pytel harantů

Dobrý den,
plánovali jsme výlet, jste moc drazí. Kašleme na vás.
S pozdravem
tým 123
Jméno: Jan Kukla
Datum: 31.3.2016 19:55
Pytel hadů

Dobrý den,
tak to jsem rád, že to příště zkusíte, doufám ku spokojenosti, tento týden jede Setra, hadi jsou zkroceni novým ventilem, pojedou do Orlických hor, ale doufám, že bude klid,
s pozdravem
Jan Kukla
Jméno:
Datum: 31.3.2016 00:15
Pytel hadů

No, musim kriticky uznat pane Kukla,ze jste me teda "utrel". Inu patri mi to.
Netvrdim,ze spoj nebyl v poradku - jen to udesne syceni bylo behem jizdy vlezle a nesnesitelne. Nebyl jsem jediny kdo si zacpaval usi a behem cesty trpel.
V ten moment me to desne vytocilo,stavat by se to nemelo,protoze to cloveku vazne zkazi cely den. Snad budete priste lepsi.
Jméno: Jan Kukla
Datum: 30.3.2016 21:23
linka 166100

Naše nová linka do Orlických hor není mým výmyslem ale na žádosti několika obcí a úřadů obnovená zaniklá linka, jak se zde píše. Taková linka je velmi nákladná a nelze zde jezdit za nějaké levnější jízdné a slevy. Slevu na ISIC já vůbec nedávám, protože jsem se tak rozhodl, nevidím pro to žádný důvod. V hospodě studenti také nedostanou levnější pivo a jistě většina utratí více peněz než za dojíždění levným autobusem. Samozřejmě poskytuji všechny zákonné slevy a student bydlící někde, kam linka jede, studuje-li v Praze nebo tím směrem, má nárok na větší slevu a to 25%, kterou poskytuji na základě průkazky k tomu vystavené.
Příspěvek od Radima je prostě nesmysl. Na tu první jízdu jel krásný a málo jetý (jeden z nejlepších v republice) Irisbus Axer ve špičkovém stavu. Naopak já jsem neviděl vůz tohoto druhu v lepším stavu. Pochopitelně neznám ty hradecké SPZky, co je to za vozy, možná jsou fakt lepší,
Jan Kukla
Jméno: Jan Kukla
Datum: 30.3.2016 21:10
zpoždění Milevsko

Dobrý den pane Horký,
díky za upozornění, prověřil jsem to a opravdu řidič špatně neodbočil v Chraštičkách a jel do Zalužan, odkud se napojil do Kozárovic. Nevynechal žádnou zastávku, ale určitě ho to zdrželo.
Vidim to příspěvek Petra, který to téměř odhalil, že v minulém jízdním řádu a poslední jízdě tohoto řidiče se jezdilo přes Lety, tedy rovně. Část příspěvku o zrušení linky v létě nechápu. Za zdržení se vám omlouvám a mohu nabídnout formu omluvy třeba příští jízdou zdarma, když mi napíšete mailem, že pojedete.
s pozdravem
Jan Kukla